Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür

Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür şarkı sözleri, 6/06/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür şarkı sözleri...

Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür sözleri
Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür

Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür Şarkı sözleri

Saçmalar oldum yokluğunda aah
Kendi kendime kızıyorum.
Anılar savurduğumuz, boşluğa
Birer birer anıyorum.

Gönlüme söz geçmiyor, 
Elimde değil biliyorsun
Seni ne çok sevdiğimi,
Bile bile gidiyorsun.

Gönlüme söz geçmiyor, 
Elimde değil biliyorsun
Seni ne çok sevdiğimi,
Bile bile gidiyorsun.

Bir vedayla bir ömür
Ya sen kal ya beni götür
Söyle yar ne olur söyle
Giden mi kalan mı ölür?

Bir Vedayla Bir Ömür ŞarkısıEce Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ece Mumay - Bir Vedayla Bir Ömür sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.