Ersay Üner - İki Aşık

Ersay Üner - İki Aşık şarkı sözleri, 6/05/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ersay Üner - İki Aşık sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ersay Üner - İki Aşık şarkı sözleri...

Ersay Üner - İki Aşık sözleri
Ersay Üner - İki Aşık

Ersay Üner ne yapmış öyle dediğim bir şarkı sizler için geliyor. Şarkıdaki müzik, sözler, sanatçının ses tonu gerçekten muazzam. Eminim sizde benim gibi yüzlerce kez bu şarkıyı dinleyeceksiniz. Şimdi hiç vakit kaybetmeden şarkının sözlerine geçelim.

Ersay Üner - İki Aşık Şarkı Sözleri

Zor
Hangisi kolay ki?
Her veda bırakır izini
Aşktı bir hata değildi.
Sadece zamanımız tükendi

Sevdik sonunu bile bile sevdik
Gençtik tabii kolay yolu seçtik
Acıyıp geçtik

Sevdik sonunu bile bile sevdik 
Daha gençtik tabii kolay yolu seçtik
Acıyıp geçtik

Biz iki aşık kafaları karışık
Bir sağa çarptık bir sola çarptık
Nasıl bitti biz de şaşırdık
Kime sorsan çok yakışırdık

Ersay Üner - İki Aşık ŞarkısıErsay Üner - İki Aşık, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ersay Üner - İki Aşık
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ersay Üner - İki Aşık şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ersay Üner - İki Aşık şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ersay Üner - İki Aşık sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.