Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam

Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam şarkı sözleri, 6/02/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam şarkı sözleri...

Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam sözleri
Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam

Gözlerimi Kapatsam Şarkı Sözleri

Aşk Bir Hastalıkmış Sanki,
Seni Bende Hapsetti,
Yüreğim Kilitli.

Ben Odamda Kokunla Şimdi
Konuştuğum Duvar Sessizdi
Adın Nefesimdi...

Buralar Şimdi Yangın Yeri
Yokluğun Yangının Alevi
Söyle Gitmenin Sebebi Neydi?

Gözlerimi Kapatsam Yüzünü Görür Müyüm?
Gündüzleri Uzatsam Geceler Bir Kördüğüm
Kapıları Kapatsam Yalnız Üşür Müyüm?
Bir Kuş Olup Da Uçsam Üzerine Süzülür Müyüm?

Gözlerimi kapatsam şarkısıFeride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam
4/ 5

- Reklam - 4 -

Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Feride Hilal Akın - Gözlerimi Kapatsam sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.