İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı

İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı şarkı sözleri, 6/04/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı şarkı sözleri...

İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı sözleri
İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı

İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı Şarkı Sözleri

Gideceği zamanı bilmeli insan
Vakit varken ezilmemeli
Akışına bırakmalı hani bazen
Bilirsin ya, dünya hali

İkimiz de çok sevmiştik aslında
İkimiz de direndik yaralı yaralı
Buraya kadarmış her şey tadında
Bazı aşklar yarım kalmalı

Şimdi söyle şarkımızı ağlaya ağlaya
Olanları kadere bağlaya bağlaya
Yarın yok farkettim, bugün bizden gittim
Artık senin hiçbir şeyin değilim

Bazı aşklar yarım kalmalı şarkısıİrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı
4/ 5

- Reklam - 4 -

İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. İrem Derici - Bazı Aşklar Yarım Kalmalı sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.