İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine şarkı sözleri, 6/04/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine şarkı sözleri...

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine sözleri
İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine Şarkı Sözleri

Dualar eder insan, mutlu bir ömür için 
Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim

Çok şükür bin şükür seni bana verene 
Yazmasın tek günümü sensiz kadere 
Ellerimiz bir gönüllerimiz bir 
Ne dağlar denizler engeldir sevene 

Bu şarkı kalbimin tek sahibine 
Ömürlük yarime gönül eşime 
Bahar sensin bana gülüşün cennet 
Melekler nur saçmış aşkım yüzüne

Kalbimin Tek Sahibine Şarkısıİrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
4/ 5

- Reklam - 4 -

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.