İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim

İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim şarkı sözleri, 6/04/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim şarkı sözleri...

İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim sözleri
İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim

İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim Şarkı Sözleri

Neslimiz tükeniyor, azalıyoruz
Peki neden hep böyle biz üzülüyoruz
Yüreğini ortaya koyan kalmadı
Aşk meleği bunu açıklamalı

Üstüne düşüyorum, kendini çekiyor
Umursamıyorum, olay çıkıyor
Aşkta bir taraf erken bıkıyor
Gariplik bizde mi, gidenlerde mi?

Senin benimle zorun ne sevgilim
Bu kalbi kırıp kırıp neden parçalıyorsun
Açık açık anlat, sorun ne sevgilim
Neden şimdi yeni bir savaş başlatıyorsun?

Zorun ne sevgilim şarkısıİrem Derici - Zorun Ne Sevgilim, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim
4/ 5

- Reklam - 4 -

İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. İrem Derici - Zorun Ne Sevgilim sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.