Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden

Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden şarkı sözleri, 6/28/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden şarkı sözleri...


Hala Haber Bekliyorum Senden şarkı sözleri

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden
şükür çocuklarımız büyüdü
elleri ekmek tutar oldu
bu yalnızlık aldı yürüdü
git gide sen oldu büyürken
iyi şeyler de olmadı değil

aynı deryaya doğru bu seyir
okçunun önünde saygıyla eğil
bir selam yolla gittiğin yerden
bu şarkılar şifa duaları
bu şarkılar yıkar duvarları
bu şarkılar dostluk salaları.


Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mabel Matiz - Hala Haber Bekliyorum Senden sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.