Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat

Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat şarkı sözleri, 6/13/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat şarkı sözleri...


Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat Sözleri

Ben yoruldum hayat, gelme üstüme
Diz çöktüm dünyanın namert yüzüne
Gözümden, gönlümden düşen düşene
Bu öksüz başıma gözdağı verme

Ben yanıldım hayat, vurma yüzüme
Yol verdim sevdanın en delisine
O yüzden ömrümden giden gidene
Şu yalnız başımı eğdirme benim

Ben pişmanım hayat, sorguya çekme
Dilersen infaz et, kar etmez dilime
Sözlerim ağırdır, dokunur kalbe
Şu suskun ağzımı açtırma benim


Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mümin Sarıkaya - Ben Yoruldum Hayat sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.