Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim

Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim şarkı sözleri, 6/24/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim şarkı sözleri...


Peşindeyim şarkı sözleri

Gelen de bir giden de, birbirini aratmıyor
Hep aynı yaşamaktan bu kalp daralıyor
Dedim evet şimdi gönül artık öyle düşünmüyor
Sen varsın diye ya hep dualar ediyor

Bu gönül senle yanıp sönüyor
Cefa çeksemde kabulleniyor
Öderim ne varsa aşkın uğruna
Alışamam bir an senin yokluğuna

Yere göğe sığmaz ki senin için atan kalbim
Nereye gidersen git vazgeçmem peşindeyim
Yana yana bittim eridim bak ne haldeyim
Söyle allahın yok mu senin?


Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mustafa Ceceli & Ajda Pekkan - Peşindeyim sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.