Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim)

Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) şarkı sözleri, 6/25/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) şarkı sözleri...


Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) Sözleri

Anılar var sana dair
Silinmiyor istesemde yürek hazırken
Acılar var zaten gönül zahir
Ölünmüyor istesende ecelinle

Uyudum ben büyüdüm ben
Yüreğini niye pişmanlık sarıyor
Her lokmam sen her yudum sen
Ne yapıyor ne ediyor gönül sana varıyor

Gidişini ben anca anca hazmettim
Aramızdaki ince farkı farkettim
E bi yere kadar demiştin
Ben o yere kadar direndim
Seni bana yazılmış bi şarkı zannettim…


Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim), şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim)
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mustafa Ceceli - Şarkı (Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim) sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.