Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor

Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor şarkı sözleri, 6/27/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor şarkı sözleri...


Zillerime basıp kaçıyor şarkı sözleri

Unutamıyor insan hatta deniyor defalarca
Daha da boğuluyor sanki aşkın sonsuzluğunda
Beceremiyor insan terkedip gitmeyi
Kalbinden söküp atmayınca

Zillerime basıp kaçıyor o çocuksu hallerin
Hatta hala doluyor o gün baktığın gözlerim
Zillerime basıp kaçıyor o çocuksu düşlerin
Hatta hala tir tir titriyor o gün tuttuğun ellerim

Kalbim artık atsa atsa sana çarpar bundan sonra
Ben vazgeçmem ölüm olsa
Aklıma artık yatsa yatsa senin fikrin varsa yoksa
Bırakmam ki dünya dursa


Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mustafa Ceceli - Zillerime Basıp Kaçıyor sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.