Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk

Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk şarkı sözleri, 6/03/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk şarkı sözleri...

Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk sözleri
Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk

Bulutlara Esir Olduk Şarkı Sözleri

Yine yaz bitti
Biz göremeden güneşi
Bulutlara esir olduk
Kararıp gitti
Yıllarım bilemeden neşeyi
Büyük sandıklara koyduk

Gelen olmadı yerine
Kimse sormadı
Yüreğinde bu koca boşluk niye
Ah, inen olmadı daha derine
Ki ben yormadım ben bu rüyayı
Bir gün bile gidebileceğine

Yokluğunda yine yüz çevirdim aşka
Güz geçirdim onca yaprağım sarardı soldu
Sonbaharın sonunda bahar yok artık
Yağmuru vurunca derde dert oldu
Rüzgarı vurunca derbeder oldum

Bulutlara esir olduk - yine yaz bitti şarkısıOğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk
4/ 5

- Reklam - 4 -

Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.