Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere

Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere şarkı sözleri, 6/02/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere şarkı sözleri...

Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere sözleri
Vermem Seni Ellere Sözleri

Vermem Seni Ellere Şarkı Sözleri

Sevdirdin kendini bana hiç sorma
Bundan sonra sana gözüm gibi ben bakarım
Seni hiç kimseler alamaz unutma
Kimseler üzemez karşılarına ben çıkarım

Bana göre sen benim olmalısın
İçime nefes gibi dolmalısın
Kaderime yön verecek bir ışık gibi doğmalısın
Ara sıra bazı yok olsanda
Geceleri üşüdüğüm anlarda
Yanıma koşarak beni kor gibi yakmalısın

Vermem seni ellere vermem
Allah şahidim olsun
Vermem seni ellere vermem
Söz verdim bir kere dönemem

Vermem seni ellere - Yol Arkadaşım Film MüziğiOğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere
4/ 5

- Reklam - 4 -

Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.