Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım

Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım şarkı sözleri, 7/30/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım şarkı sözleri...


Balkanlardan Kız Aldım şarkı sözleri

Balkanlardan kız aldım
Başım belaya sardım
Ayşe’mi alacam diye
Ne dertlere katlandım

Aldım fistan şalvarı
Kaynana ister düğünü
Baba ister çalgıcı
Oynatacam kafayı

Vursun davullar vursun
Tüm sülalesi duysun
Alacağım o yari
Çatlatacam dünyayı

Kına yakmış ellerine
Sürme çekmiş gözlerine
Benim Ayşe’m çok güzel
Benzemez hiç kimseye


Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ertan Dörtkardeş - Balkanlardan Kız Aldım sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.