Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey


Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey şarkı sözleri, 7/18/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey şarkı sözleri...


Welcome to Turkey şarkı sözleri

Sabah olur akşam olur
Hayali gitmek bilmez karşımda durur
Buralar sıcak neler olacak
Bu ateşi sevdiğim yar söndürür ancak

Welcome to Turkey

O kara gözlerine vuruldum
Baka baka yüzüne yoruldum
Anasının yanında sarıldım
Dünyanın en mutlusu ben oldum

Dinime de imanıma da gitmem buradan
Kaşını da gözünü de vermiş yaradan
Tadına da tuzuna da doymam yavrum
Cevizli lokum misali

Oh oh yanıyorlar
Oh oh yakıyorlar
Oh oh geliyorlar
Oh oh dondurma misali


Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey
4/ 5

- Reklam - 4 -

Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Mr. Jade ft. İsmail YK - Welcome To Turkey sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.