Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok

Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok şarkı sözleri, 7/25/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok şarkı sözleri...


Senden Başka Kimsem Yok Şarkı Sözleri

Gönül viran bir kuytu
Hayat zalim bir suçlu
Sen geldin cennet oldu dünyam

Hiçbir aşkı duymuyorum
Kalbim kırık başka aşka
Bir canım var al diyorum
Feda olsun senin uğruna

Kaç günüm var bilmiyorum
Ömrüm feda senin sevdana

Senden başka kimsem yok
Kolum yok kanadım yok
Halimi soranım yok
Yalan dünyada

Sen yoksan hiç kimsem yok
Kolum yok kanadım yok
Derdimi soranım yok
Yalan dünyada

Hayat yolum dermanım
Hoş geldin iyi ki varsın
Göz ağrım alın yazım canımsın


Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok
4/ 5

- Reklam - 4 -

Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Sibel Can - Senden Başka Kimsem Yok sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.