Ece Seçkin - Dibine Dibine


Ece Seçkin - Dibine Dibine şarkı sözleri, 8/15/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ece Seçkin - Dibine Dibine sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ece Seçkin - Dibine Dibine şarkı sözleri...


Ece Seçkin DGL & DMC etiketiyle tek şarkılık çalışmasını sevenleriyle buluşturdu. Dibine dibine adlı şarkı gerçekten de yaza çok uygun bir parça olmuş. Bugün, Ece Seçkin dibine dibine şarkı sözleri ile karşınızdayız. Hadi hemen şarkı sözlerine geçelim.

Dibine Dibine şarkı sözleri

Sanki olmasan yaşayamam şu koca dünyada
Sabrı bir şekilde veriyor emin ol bana allah

Bir alttan bir üstten giriyor
Orda burada dolanıyor
Gidiyor suyumdan bu ara
Yine kafalar sanıyor
Of of nasıl sıkıldım senin o dilinden

Bundan sonra seyret sen görücen şimdi beni de
Gezicem tozucam eğlenicem vurucam dibine dibine 
Yatıcan kalkıcan merak edicen sorucan nereye
Gidiyorum cehennemin ta dibine
Gelcen mi?


Ece Seçkin - Dibine Dibine, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ece Seçkin - Dibine Dibine
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ece Seçkin - Dibine Dibine şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ece Seçkin - Dibine Dibine şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ece Seçkin - Dibine Dibine sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.