Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına


Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına şarkı sözleri, 8/13/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına şarkı sözleri...


Şarkı Sözleri

Düşün onca hatıradan sonra 
Ne kaldı geriye senden benden bizden 
İnat zorlar vefasız birinin eline düşmüş bu aşk yorar 
Benim olanı benden aldın susarım ne olsa hep sabrın 
Sonu selamet derler 

Bana yine sen lazımsın yalanların değil 
Susarım ama hep sabrın sonu selamet değil 

Yalanına dolanına gelemem ben 
Eline beline diline hükmedemem ben 
Bile bile kendime güle güle bu masalı 
Bir daha bir daha dinleyemem ben 


Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına
4/ 5

- Reklam - 4 -

Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Egemen Yıldırım - Yalanına Dolanına sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.