Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm

Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm şarkı sözleri, 8/07/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm şarkı sözleri...


Bir kız gördüm şarkı sözleri

Bir kız gördüm ben çarşıda
17 18 yaşında
Vuruldum onun endamına
Gözleri ve kara kaşına
x2

Vuruldum onun endamına
Gözleri ve kara kaşına

Koştum o kızın peşinden
Tuttum kınalı elinden
Kız sen gelirmisin bana
Altın alacam sana

Kız sen gelirmisin bana
Altın takacam sana

Ey güzel ve delikanlı anneni göndersen bana
Anneni göndersen bana
İstesin beni sana

Anneni göndersen bana
İstesin beni sana


Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ekrem & Erşan İkilisi - Bir Kız Gördüm sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.