Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane

Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane şarkı sözleri, 8/06/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane şarkı sözleri...


Şarkı Sözleri

Keşke seni tanımamış
Keşke sevmemiş olsaydım
Zincire vurulmuş gibiyim of
Sana bağlı kalmasaydım

Aşkın mapushane içinde ben mahkum
Saçların parmaklık gözlerin gardiyan olmuş
İçinde ben ziyan oldum

Alın yazımda varmışsın
Kalbimi benden çalmışsın
Sensizliğe bir duman gibi off
Sigaranda beni yakmışsın


Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane
4/ 5

- Reklam - 4 -

Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Halil Vergin feat. Haluk Levent - Aşkın Mapushane sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.