İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü

İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü şarkı sözleri, 8/06/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü şarkı sözleri...


şARKI sÖZLERİ

Sen görülebilen en güzel şeysin
İçimden duyulabilen tek sessin
Kağıtla kalemle ifade edilmiyor
Unuttuğum ruhuma hayat eşisin

Tek oluruydun sen bu işin
İyi geldi bende yaptığın değişim
Tat veriyor renk katıyorsun
Tam yerinde bugünüme gelişin

Çok zor günlük hayatta
Sen gibisine rastlanmıyor
Kalbinden nasıl enfes
Aşk kokuları geliyor

Öyle bir gülüşün var ki
Kim görse uzar ömrü
Seninle olduğum her gün
Dünyanın en güzel günü


İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü
4/ 5

- Reklam - 4 -

İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. İrfan Özata - Dünyanın En Güzel Günü sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.