Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz


Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz şarkı sözleri, 8/31/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz şarkı sözleri...


Parayla Saadet Olmaz Şarkı Sözleri

Param yok diye mi gittin ellere?
Düşürdün beni dilden dillere
Çalışır çabalar, beslerdim seni
Muhtac olmazdık hiç kimselere

Bu dünya senin olmaz 
Ettiğin sana kalmaz
Söylemiştim sevgilim parayla saadet olmaz

Demiştim sana ben gel evlenelim
Üç günlük dünya’da biz de gülelim
Bıraktın beni sen gittin ellere
Aldandın paranın tatlı rengine

Bu dünya senin olmaz 
Ettiğin sana kalmaz
Söylemiştim sevgilim parayla saadet olmaz


Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz
4/ 5

- Reklam - 4 -

Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Münür Yıldız - Parayla Saadet Olmaz sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.