Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası


Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası şarkı sözleri, 8/14/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası şarkı sözleri...


Bir Sonbahar Goncası şarkı sözleri

Bir sonbahar goncası
Gibi açtın gönlümde
Okadar zarifsin ki
Sana kıyamıyorum

Hayatım parça parça
Kurban olurken sana
Okadar uzaktasın ki
Sana kızamıyorum

Ağlamak istesem de ağlayamam ki
Ayrılmak istesem de ayrılamam ki

Anla artık anla beni bir bakış sözde
Ne senin le ne de sensiz olmuyor işte

Söz: Barlas Erinç 
Müzik: Barlas Erinç


Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Bir Sonbahar Goncası sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.