Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden


Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden şarkı sözleri, 8/22/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden şarkı sözleri...


Ellerini çekip benden şarkı sözleri

Ellerini çekip benden
Yarim bu gün gider oldu
Hem sever hem sevilirdik
Bu ayrılık neden oldu

Yar aşkıyla yana yana
Ayrı düştüm ellere ben
Ama senden ayrı gezen
Yürek değil beden oldu

Yandı yürek kebab oldu
Gül bahçemde hazan oldu
Ben ki senden ayrılmazdım
Bu ayrılık neden oldu

Söz-Müzik: Anonim


Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Ellerini Çekip Benden sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.