Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin


Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin şarkı sözleri, 8/30/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin şarkı sözleri...


Öyle ki Hasretimsin şarkı sözleri

Adını yüreklere
Umutlara yazdıracağım
Adını kasırgalarla
Diyar diyar gezdireceğim
Kara sevdamı
Tüm insanlara
Kurda kuşa anlatacağım

Zindanlar neye yarar
Dünyalar mahkum etse
Tüm evren esir tutsa
Öyle ki yanmışım...

Kara bahtım
Kara sevdamsın sen
Denizler feyat etse
Kasırga şimdi kopsa
Öyleki hasretimisin

Gurbanım ciğerparemsin
Umudum tek çaremsin
Öyleki sana yanmış
Öyleki hasretimisin 

Söz: Murat Göğebakan 
Müzik: Murat Göğebakan


Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Öyle ki Hasretimsin sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.