Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş


Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş şarkı sözleri, 8/14/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş şarkı sözleri...


Tek Suçum Seni Sevmekmiş şarkı sözleri

Akşam olunca ben
Kaç gece geldim ve
Kaç gece düştüm yollara
Kaç gece geldim kapına

Benim tek suçum seni sevmekmiş
Benim tek suçum sana güvenmekmiş
Benim tek suçum sana inanmakmış
Ah benim tek suçum seni sevmekmiş

İhanetin bedelini sen, sen sen sen ödeyeceksin
Yalnızlığın cezasını sen, sen sen sen çekeceksin

Olmadı gözüm hiç
Ne kahpelikte, ne de seninle
Çok şey istedim ki ben
Bir parça saygı sevgi 

Söz: Murat Göğebakan 
Müzik: Murat Göğebakan


Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Tek Suçum Seni Sevmekmiş sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.