Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın


Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın şarkı sözleri, 8/14/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın şarkı sözleri...


Kulakların çınlasın şarkı sözleri

Seni andım bu gece
Kulakların çınlasın
Şimdi dargınım seninle
İnan sen herkesten başkasın
Belki bana çok uzaktasın
Belki de çok yakınsın
Şimdi dargınım seninle
İnan sen herkesten başkasın

Seni benim kadar
Hiç kimse sevmeyecek
Seni benden beni senden
Başka hiçkimse bilmeyecek
Öyle bir bilmece ki bu aşk
Kiç kimse çözmeyecek
Beni senden seni benden
Başka hiç kimse bilmeyecek
Kulakların çınlasın


Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın
4/ 5

- Reklam - 4 -

Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Ömür Gedik feat. Yalçın Aşan - Kulakların Çınlasın sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.