Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına


Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına şarkı sözleri, 8/15/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına şarkı sözleri...


Aykırı Yollarına şarkı sözleri

Gemileri yürüten de ortadaki direktir
Beni böyle söyleten de, bu gaybana yürektir
Aykırı yollarına, boylarına maşallah
Bizim evde gelin yokta, sen olursun inşallah
Bizim evde damat yokta sen olursun inşallah

Aykırının yolu uzunu da, dön göreyim yüzünü
Versem omuz omuza da, öpsem kara gözünü
Aykırı yollarına, boylarına maşallah
Bizim evde gelin yokta, sen olursun inşallah?


Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına
4/ 5

- Reklam - 4 -

Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Serkan Aydın & Buğrahan Denizoğlu - Aykırı Yollarına sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.