Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına


Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına şarkı sözleri, 8/31/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına şarkı sözleri...


Egeli Kadınların Hatrına Sözleri

Zaman tersine akıyor bugün
Özlemiş olabilirim seni
Adımı hatırlarmısın sahi
İçimde bugün sen de hüzün

Ankara da bir evdeyim
Çatıdan atlamak üzereyim
Bir güvercin kanat çırptı
Bu çılgınlık dediler dersin

Her sabah kahvaltıda
Yemesem bile masaya
Bir kase zeytin koyarım
Egeli kadınlarn hatrına


Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına
4/ 5

- Reklam - 4 -

Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Umut İşli - Egeli Kadınların Hatrına sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.