Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi

Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi şarkı sözleri, 8/03/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi şarkı sözleri...


Ölüm Kalım Meselesi Sözleri

Yok yetmiyor, bir veda onca zamana
Söz geçmiyor, kalbe onsuz olamıyor
Yok bitmiyor, öyle bir tek sözünle
Aşk yetmiyor, gidene her yol bahane

Anlamalıydım belki
Görmeliydim aşk bitti
Zorladım mı kalmaya?
Geç anladım bağışla…

Ah ben, mühürlü kapıların müdavimi
Sessizliğinin dinleyeni
Hiç gelmeyenin bekleyeniydim
Öyle olsun

Ah sen, virane hayallerin sebebi
Çıkmaz yolların gölgesi
Bir ölüm kalım meselesiydin
Uzak dursun


Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi
4/ 5

- Reklam - 4 -

Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Yaprak Çamlıca - Ölüm Kalım Meselesi sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.