Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara

Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara şarkı sözleri, 8/06/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara şarkı sözleri...


Şarkı Sözleri

Bir kara pus kaplamış içimi sen yokken
Biliyorum geleceksin ama 
Gelmeyecek yaz sen gelmeden
Dökülür yapraklarım 
Birer birer gözünden 
Öyle sevdim ki ölemem 
Sen gelmeden ölemem

Şimdi ne güzeldir Ankara 
Sen yollarında yürürsek
Vakit bulursan anneme uğra 
Benim yerime öp gözünden
Şimdi ne güzeldir Ankara
Sen orada sabahı selamlarken
Güvercinleri de unutma 
Bir simit al gardan geçerken


Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara
4/ 5

- Reklam - 4 -

Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Yiğit Seferoğlu - Şimdi Ne Güzeldir Ankara sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.