Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün


Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün şarkı sözleri, 9/12/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün şarkı sözleri...


Bu Kalp Onsuz Da Tütsün Sözleri

Kimler kimler yakıştı yanıma
Senden kaçarken her yorulduğumda
Kime sarılsam küstüm, yarım bıraktım

Düşüp kalmak bana çok yakışmış
Niyet söylenmez ruhta saklıymış
Her yanım aşk kesiği, annem haklıymış

Ne bilir, ne sorar halimi
Dünya onu içimden söksün
O sebep, günüme küstüren
Onu dilediğim yıldızım sönsün
Bu kalp onsuz da tütsün


Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün
4/ 5

- Reklam - 4 -

Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Minas Ceylin feat. Burcu Tatlıses - Bu Kalp Onsuz Da Tütsün sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.