En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman


En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman şarkı sözleri, 9/13/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman şarkı sözleri...


En güzel yenilgim sözleri

O güzel günler daha 
Ne kadar uzakta acaba?
Kanadımı kırdın ya
Başkasına gökyüzü olama

Duam belli duyan belli
Gerisi taktir-i ilahi
Eceliyle ölmedi ki kalbim
Var bi katili..

Seni bana sorarlarsa
Benim en güzel yenilgim diyeceğim
Dönsem sana intihar derler
O son değeri vermeyecektim


En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman
4/ 5

- Reklam - 4 -

En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. En Güzel Yenilgim - Ebru Yaşar - Emrah Karaduman sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.