Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş


Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş şarkı sözleri, 9/10/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş şarkı sözleri...


Düş şarkı sözleri

Düşerim derine kendi halimde,
Bi çaresi yok gibi her gün daha derine,
Nerde yanlış yaptıysam,
Doğrum hiç olmadığından…
Kendimden kendimi çıkarıyorum aynada suratımdan!

Düş yeni birine dokun...
Baş ucumda kokun,
Ve anla neymiş sorun!
Uyan,  yerine birini koyup…
Nefesine sokul, ve anla neymiş sorun.


Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş
4/ 5

- Reklam - 4 -

Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Hazal & Görkem Semercioğlu feat. Gizem Çınar - Düş sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.