İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor


İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor şarkı sözleri, 9/12/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor şarkı sözleri...


Belki Beni Hiç Sevmiyor sözleri

Öyle sevdim deli deli
Halimden belli değil mi
Belki beni hiç sevmiyor
Ama ben bağlıyım sevenim

Öyle sevdim deli deli
Halimden belli değil mi
Belki beni hiç sevmiyor
Ama ben bağlıyım sevenim
İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor
4/ 5

- Reklam - 4 -

İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. İsmail YK - Belki Beni Hiç Sevmiyor sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.