Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim


Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim şarkı sözleri, 9/02/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim şarkı sözleri...


Gözleri Kara Yarim şarkı sözleri

Seni seviyorum
İnan seni çok seviyorum
Ne olur gel
N ne olur bırakma buralarda
Götür beni

Seni seviyorum
Seni çok seviyorum
Ne olur gel
N ne olur bırakma beni buralarda
Götür beni

Gözlerin kara yarim
Yüreği sevda yarim
Ben sensiz yaşayamam
Tut elimden gidelim yarim

Gün doğdu
Sevenler kavuştu
Bir sen yok
Bir tek sen gelmedin
Seni bekliyorum

Söz: Murat Göğebakan
Müzik: Murat Göğebakan


Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Gözleri Kara Yarim sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.