Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni


Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni şarkı sözleri, 9/09/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni şarkı sözleri...


İşte Öyle Sevdim Seni şarkı sözleri

Bir hayalin var bende
Bir sen varsın içimde
Bırakıp gitsen beni böyle
Sen varsın hala içimde

Kar altında buz gibi
Cehennemde tuz gibi
Yürekte ateş gibi
İşte öyle sevdim seni

Söz: Murat Göğebakan 
Müzik: Murat Göğebakan


Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - İşte Öyle Sevdim Seni sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.