Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül


Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül şarkı sözleri, 9/11/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül şarkı sözleri...


Kapına Kırmızı Bir Gül şarkı sözleri

Bu akşam giderken sessiz sedasız
Son bir defa dönüp yollara baktım
Gözlerimde yaşlar dilimde şarkın 
Kapına kırmızı bir gül bıraktım

Sanma ki dönerim artık geriye
Bu sana aşkımdan en son hediye
Beni hatırlayıp ağlarsın diye 
Kapına kırmızı bir gül bıraktım..

Mektuplarım sustu dillerim sustu
Bütün şarkılarım hep sana küstü
Yağmurlar yağarken bir akşam üstü 
Kapına kırmızı bir gül bıraktım.


Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Kapına Kırmızı Bir Gül sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.