Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim


Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim şarkı sözleri, 9/13/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim şarkı sözleri...


Karanfil Kokan Yarim şarkı sözleri

Gözlerinin karası kalbimden vurur
Ayrılığın acısı yakar kavurur
Dört duvarın içindeyim karşımda sensin
Karanlıkta aydınlığı düşündürensin

Karanfil kokan yarim
Hüzünlü bakan yarim
Sensiz geçmiyor yaşam
Yollarını beklerim

Mahsun yüzün görünür ay ışığında
Penceremden buz mavisi akıp gidersin
Soludukça senini coşar yüreğim
Ay ışığı kaybolur bomboş ellerim

Söz: Şinasi Kula 
Müzik: Şinasi Kula


Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim
4/ 5

- Reklam - 4 -

Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Murat Göğebakan - Karanfil Kokan Yarim sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.