Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ


Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ şarkı sözleri, 9/11/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ şarkı sözleri...


Sürgün aşkımız sözleri

Her şey bir hayal gibi uzaklarda, öyle yalnızım
Ruhum kanatlanıp uçuverdi sanki ansızın
Her gün biraz daha unutulmak nasıl zor gelir
Ben hiç unutmadım, unutmayı kalbim ne bilir

Mühürlendin sen benim ömrüme
Darmadağın yorgun gönlüme

Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız, şimdi ayrıyız
Biz seninle masum, günahsız
Başkasında sürgün aşkımız

Kalplerde son yangınız
İki yaralıyız, şimdi ayrıyız
Biz seninle masum, günahsız
Başka tende sürgün aşkımız


Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ
4/ 5

- Reklam - 4 -

Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Emrah Karaduman - Sürgün Aşkımız feat. Derya Uluğ sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.