Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede


Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede şarkı sözleri, 9/10/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede şarkı sözleri...


Bizim Yerimiz Nerede sözleri

Dört duvar arasın da kaldım 
Ağladılar halime
Bak kış gelmiş ayazdayım 
Güzel günler nerede

Özlemim çocukluktaki gibi
Misket arkadaşlığı
Şimdi kaldı mı söyle
Anadolu gardaşlığı

Düşe kalka öğrendik işte
Cahile karşı susmaya
Asık suratlar maskeli yüzler
Algılar hep parada

Bir gece de yaptıklarımız 
Bir gece de yıktıklarımız
Her güne yeni bir uyanış
Her gün de zikzaklarımız

Şipşak sevdalar yalan aşklar
Ebedi olanlar nerede
Gidenler kalanlar hep aynı
Bizim yerimiz nerede


Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede
4/ 5

- Reklam - 4 -

Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Yunus Emre Kayaoğlu - Bizim Yerimiz Nerede sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.