Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri

Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri şarkı sözleri, 10/01/2018 tarihinde www.muziksozleri.net 'de sizler için yayınlandı. Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri şarkı sözleri...


Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri


Sahneyi ateşe vermek istiyoruz ve sahne bizi yakacak.
Işık yükselene kadar, bize ve bizimle olanlara kadar kalın. (X 2)
 
Sana söylüyorum, keşke ... evin yolundan kaybolacağız. (X 2)
Ve ev bizi kaybetti.
 
Ah kalbim bütün gece kalıyorum ... ve gece gündüz şarkı söylüyorum. (X 2)
Yaşam sevgidir ve aşık olursunuz ... ve bütün gece partisinin yangının yükselmesine izin verin.
 
Biz gece baykuşlarıyız, kim olduğumuzu sorma.
Şarkı söylemek istiyoruz, dans etmek istiyoruz, mutlu kalmak istiyoruz.


Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri, şarkı sözlerini sosyal medya butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri
4/ 5

- Reklam - 4 -

Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri şarkı sözleri hakkında yorum yaparken; dil bilgisi kurallarına uygun olarak yorum yapmaya özen gösteriniz. Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri şarkı sözleri için yaptığınız yorumlar hiç bir şekilde; şarkı sözü sahibini, müzisyeni, prodüksiyon şirketini rencide edici, aşağılayıcı tarzda yapılamaz. Bu tarz şarkı sözü yorumları onaylanmayacaktır. Nancy Ajram - Badna Nwalee El Jaw Türkçe Sözleri sözleri hakkında yorum yaparken lütfen bu kurallara uyunuz. Şarkı sözleri hakkında, bu konularda göstereceğiniz hassasiyeti, diğer tüm şarkı sözleri içinde göstermenizi muziksozleri.net olarak rica ediyoruz.